Що варто знати про курс валют на чорному ринку Полтави перед обміном: огляд від Money 24

17 November 2020

Вигода – це те, до чого прагне кожен при обміні валют. Якщо мова йде про невелику суму, ми часто звертаємося в перший найближчий пункт. Однак при обміні великих оптових сум втрати можуть бути істотніше, тому ми шукаємо, де ж найпривабливіші пропозиції. І часто виявляється так, що курс в банках і обмінних пунктах здається не дуже вигідним, тому в хід вступає тіньовий ринок. Сьогодні пропонуємо поговорити про те, чи дійсно курс валют в Полтаві на чорному ринку краще, і чи варто туди звертатися.

Обмін на чорному ринку в Полтаві: вигода чи ризик

Курс валют чорний ринок Полтава

Почнемо з того, що чорний ринок валют в Полтаві та інших містах існував і буде існувати завжди. Це частина економічної системи держави. Чому він утворився? Тому що Центральний банк прагне регулювати валютний курс і вводить певні обмеження, які потрібно якимось чином обходити.

Існує кілька основних причин, якими керуються люди, звертаючись до тіньового обміну:

  • Курс здається більш привабливим, відповідно, втрати на курсовій різниці менше;
  • Немає ніяких обмежень по сумі конвертації за певний проміжок часу;
  • Не потрібно надавати документи, що посвідчують особу;
  • Немає дефіциту: можна продати або купити будь-яку іноземну валюту в будь-якій кількості.

З іншого боку, в такому обміні є істотні недоліки. Адже тіньовий ринок складається з неофіційних осіб, які займаються цією діяльністю всупереч законам. Це означає повну відсутність безпеки для клієнта. Вам поміняли купюри на фальшиві? Вам дали банкноти, які давно вийшли з обігу? Вас пограбували? Ніхто не понесе за це відповідальність. І погодьтеся, коли мова йде про велику суму, навіть вигідний курс валют на чорному ринку Полтави не здається значною перевагою, адже можна в підсумку залишитися ні з чим.

Від чого залежить курс валют на чорному ринку Полтави

Курс валют на чорному ринку в Полтаві формується відповідно до тих самих принципів, що й в інших установах. Він залежить від:

  1. Банківської політики: зміни облікової ставки, проведення інтервенцій, запровадження обмежень і контролю валютних операцій;
  2. Економіки: рівня інфляції, зайнятості, ВВП, індексу ділової активності, сальдо платіжного балансу;
  3. Політики і фінансів: зовнішніх конфліктів з іншими країнами, змін в законодавстві та оподаткуванні, масових протестів.

Де краще обміняти іноземну валюту в Полтаві

Тепер ви знаєте, що в Полтаві курс валют на чорному ринку не сильно відрізняється від інших місць. Рекомендуємо звертатися за обміном в компанію Money 24, тому що ми перевіряємо на справжність всі купюри і гарантуємо безпеку (надаємо особистий супровід після оптового обміну). Також ви можете зафіксувати онлайн вигідний курс, а потім прийти і забрати гроші. А постійні клієнти отримують у нас приємні знижки.

Схожі публікації
Курс валют в банках Полтави: особливості та рекомендації щодо обміну
Курс валют в банках Полтави: особливості та рекомендації щодо обміну
17 November 2020

Курс валют в банках Полтави змінюється кожного дня, тому за ним постійно потрібно стежити. Навіщо? Причин досить багато. Кожному хочеться звести до ...