1

Money 24 – кращий обмін валют в Полтаві

Купівля
39.0000
Продаж
39.8000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Обмін USD / UAH Уся таблиця курсів валют
Купівля
39.00
Продаж
39.80
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Обмін USD / UAH Уся таблиця курсів валют
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 0.0000 0.0000
GBP/USD 0.0000 0.0000
USD/PLN 0.0000 0.0000
EUR/PLN 0.0000 0.0000
08.08.2022 16:14 Валюта
Купівля Продаж
Купівля Продаж
Заявка на обмін валют Заявка
Обмін USD
можливе обмеження по сумі операції
39.00 39.80
Створити заявку +
Обмін EUR
можливе обмеження по сумі операції
39.20 40.30
Створити заявку +
08.08.2022 16:14 Валюта
Купівля Продаж
Купівля Продаж
Заявка на обмін валют Заявка
Обмін EUR/USD
можливе обмеження по сумі операції
0.0000 0.0000
Створити заявку +
Обмін GBP/USD
можливе обмеження по сумі операції
0.0000 0.0000
Створити заявку +
Обмін USD/PLN
можливе обмеження по сумі операції
0.0000 0.0000
Створити заявку +
Обмін EUR/PLN
можливе обмеження по сумі операції
0.0000 0.0000
Створити заявку +

Що важливо знати про обмін валют в Полтаві? Корисні поради від Money 24

Грошові операції – це невід’ємна частина нашого повсякденного життя. Комусь потрібно проводити валютні транзакції в зв’язку з бізнесом, інвестиціями, трейдингом. Інші роблять це для особистих цілей, щоб поїхати за кордон або перевести особисті заощадження в надійну грошову одиницю. У будь-якому випадку, вам точно знадобиться обмін валют в Полтаві. Якщо хочеться мінімізувати втрати на курсовій різниці й отримати приємне обслуговування, звертайтеся в компанію Money 24.

Показники, що впливають на вигоду при обміні валют в Полтаві

Проживаючи в Полтаві, зробити обмін валют дуже легко. Є маса банків й обмінників на кожному кроці. І у всіх курс встановлюється за одним і тим же принципом, проте своя «націнка» (заробіток) різна. Тому радимо перед конвертацією зайти на сайт Money 24 і подивитися актуальний курс, а також скористатися калькулятором для розрахунку необхідної суми. І ви переконаєтеся, що у нас найпривабливіші пропозиції.

Полтава обмін валют
А тепер розглянемо ключові фактори, що впливають на вартість валют:

  • Макроекономіка. Скачки відбуваються за рахунок зміни рівня інфляції і безробіття, ВВП і ВНП, державного боргу і держбюджету, сальдо платіжного балансу та індексу ділової активності.
  • Грошово-кредитна політика. Своїми діями Національний банк України може регулювати курс гривні і захищати його від стрибків. Це можна зробити за допомогою зміни процентних ставок, проведення інтервенцій, встановлення обмежень на операції з грошима, контролю експортно-імпортних операцій та емісії коштів.
  • Попит і пропозиція. Баланс встановлюється в процесі торгів на міжбанківському ринку, де беруть участь експортери, імпортери, інвестори, банки та НБУ. Всі ці учасники здатні вплинути на курс: все залежить від того, чи будуть вони купувати або продавати долари. Чим вище попит на USD, тим він дорожчий.
  • Політична ситуація. В процесі передвиборних кампаній, нестабільної внутрішньої ситуації, зовнішньополітичних конфліктів відбуваються коливання ціни національного грошового знаку.

Money 24 Полтава: широкий спектр послуг

Компанія Money 24 – це не просто обмінник валют в Полтаві. Ми надаємо різні фінансові послуги, які можуть знадобитися жителям міста. Звертайтеся до нас, щоб:

Конвертувати інвалюту

Обмін валюти в Полтаві – це наша основна послуга, яку ми пропонуємо і фізичним, і юридичним особам. Міняти гроші в відділенні Money 24 можна оптом і в роздріб. Неважливо, яка сума вас цікавить: ми завжди дбаємо про її наявність і пропонуємо вигідний курс.
обмін валют Полтава

Попрацювати з криптовалютою

Електронні грошові знаки відносно недавно з’явилися в нашому житті, але з кожним роком їх популярність і затребуваність зростає. Якщо вам хочеться долучитися до цього тренду, можете звернутися до нас за покупкою та продажем криптовалюти.

Замінити старі купюри

Коли в ваші руки випадково потрапляє зношена банкнота, яку ніхто не хоче приймати, не варто засмучуватися, що ви не зможете її витратити. Приходьте в відділення Money 24: ми проведемо огляд і замінимо вашу купюру на нову.

Оформити грошовий переказ

Якщо потрібно зробити переказ для близької людини або члена сім’ї, бізнес-партнера, направити інвестиції або купити товари чи послуги, ми з радістю допоможемо оформити переказ грошових коштів по містах України або в інші держави. Комісія за таку транзакцію дуже маленька (від 0,01%).

Дізнатися все про валюти і фінанси

На нашому сайті ми дуже детально розповідаємо про особливості кожної іноземної грошової одиниці, розглядаємо чинники, які впливають на курс. Заглядайте до нас, щоб отримати дозу корисної інформації, почитати новини з економічної галузі. Також на сайті ви можете відстежити будь-яке котирування в динаміці, щоб спрогнозувати подальші стрибки і вибрати найкращий час для обміну. А ще у вас є можливість встановити додаток Money 24 на телефон, щоб завжди бути в курсі свіжих подій.

Переваги співпраці з Money 24 Полтава

  1. Безпека для клієнтів. Ми піклуємося про кожного відвідувача обмінного пункту. По-перше, перевіряємо на справжність всі банкноти. Ви надійно захищені від підробок. По-друге, при конвертації великої грошової суми пропонуємо супроводити вас до машини або іншого найближчого місця призначення.
  2. Великий вибір грошових одиниць. Далеко не кожна обмінка в Полтаві (і навіть банк) може похвалитися таким величезним вибором іноземних валют, як ми. У нашому арсеналі, крім доларів і євро, є манати, ліри, злоті, шекелі, фунти і багато інших грошових знаків.
  3. Комфортні умови. У кожному відділенні на вас очікує швидке та приємне обслуговування, зручний час роботи. Також для автомобілів є окрема парковка.
  4. Пільги щодо співпраці. Для наших клієнтів, які міняють гроші оптом або постійно користуються послугами Money 24, діють знижки.
  5. Найкращий курс. Заходьте на сайт Money 24 перед тим, як продати або купити валюту в Полтаві. Там є можливість створити електронну заявку, вказавши інвалюту та суму для обміну. За допомогою онлайн-заявки ви фіксуєте ціну на 30 хвилин, і протягом цього часу можете приїхати забрати гроші.

Компанія Money 24 завжди поруч з вами. Крім Полтави, наші філії є в більшості інших міст по Україні і навіть за кордоном. Ми завжди раді вас бачити.