Курс обміну Британський Фунт до Гривні на сьогодні в Полтаві

Купівля
38.4000
Продаж
39.0000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1990 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.3900
USD/RUB 74.0500 75.8600
EUR/RUB 89.2500 91.1600
USD/PLN 3.7300 3.8200
EUR/PLN 4.5100 4.6100
Графік змін Курс обміну Британський Фунт до Гривні на сьогодні в Полтаві

Money 24 – вигідний курс фунта до гривні та обмін в Полтаві

У Великобританії фунт є офіційною грошовою одиницею. Це одна з небагатьох валют, яка зберіглася з давніх часів. Сотні років тому абсолютно всі країни зберігали в ній свої золотовалютні резерви. Але на сьогоднішній день таку позицію займає американський долар і євро. Проте, курс фунта в Полтаві досі є одним з найсильніших, а грошовий знак визнають надійним і стабільним. Деякі держави використовують його для зберігання резервів, і близько третини міжнародних угод проходить за участю GBP.
курс фунта Полтава
Чому британський фунт такий популярний на світовому рівні? Справа в тому, що Лондон є другим за важливістю фінансовим центром, а місцевий фондовий ринок залучає капітали акціонерів. Щоб дізнатися більше інформації про вигідний обмін GBP/UAH, сьогодні ми розглянемо всі особливості даної валюти в огляді від Money 24.

Як встановлюється курс гривні до фунта в Полтаві

На курс фунта стерлінгів в Полтаві впливає:

  1. Зміна процентної ставки. У Великобританії є комітет з грошової політики. Він щомісяця оголошує актуальну облікову ставку. Але тут важливіше аналізувати не саму цифру, а її співвідношення до показників інших європейських країн. Наприклад, якщо в Великобританії ставка знижується швидше, ніж в інших державах, то фунт падає в ціні.
  2. Резервні потоки. Фунт – це одна з резервних валют. Так сталося через те, що Лондон є масштабним фінансовим центром, а високі процентні ставки супроводжуються низькими ризиками. Тому ціна GBP безпосередньо залежить від зростання або скорочення резервів.
  3. Вартість сировинних товарів. Британський грошовий знак не рахується сировинним, проте він тісно пов’язаний з цінами на нафту й газ, тому що Великобританія видобуває і постачає ці категорії сировини в Європі.
  4. Сальдо торгівельного балансу. При позитивному значенні цього показника цінність національної валюти підвищується, а при негативному – зменшується.

Також вартість фунта до гривні залежить від економічного стану обох країн. Тут потрібно звертати увагу на приріст ВВП, індекс споживчих цін, державний борг, збалансованість бюджету, рівень безробіття та індекс ділової активності.

Причини для покупки фунтів стерлінгів у Полтаві

курс фунта до гривні Полтава

У житті часто виникають ситуації, коли потрібно купити британську валюту.

Наприклад, якщо ви збираєтеся відвідати Великобританію з метою туризму або з особистих ділових питань, варто заздалегідь обзавестися сумою інвалюти. Гривню там обміняти не вийде.

Також обмінні операції потрібні бізнесменам та інвесторам.

Щоб проводити вигідні міжнародні транзакції, купувати товари і послуги закордоном, а також вкладати кошти, завжди будуть потрібні іноземні гроші.

Ще варто цікавитися курсом фунта, якщо ви займаєтеся біржовим трейдингом.

Тут, щоб вигідно купити або продати котирування за участю GBP, потрібно постійно відстежувати скачки і вибирати оптимальний час для спекуляцій.

Британський фунт: особливості та трейдинг

курс британського фунта Полтава

Завдяки високорозвиненій економіці Великобританії національна валюта вважається сильною, тому фінансові експерти рекомендують в неї вкладатися. В державі є всі умови для того, щоб підтримувати стабільність курсу. Це вільна конкуренція на ринку, баланс між експортом та імпортом, вигідні процентні ставки.

Якщо розглядати фунт в рамках міжнародного валютного ринку, тут ні дня не проходить без його участі. У трейдерів найбільшим попитом користуються котирування EUR/GBP, GBP/CHF, USD/GBP, GBP/JPY і GBP/CAD. Якщо ви тільки починаєте свій шлях на FOREX, то краще спекулювати на Європейській або Американській сесії, щоб звести до мінімуму всі ризики. Аналітики рекомендують торгувати в короткостроковій перспективі, так як у співвідношень середня волатильність.

Аналізуючи динаміку GBP/UAH за останні три роки, варто відзначити, що були злети і падіння. На початку 2018 року валюта коштувала 39.26 UAH, але потім її ціна почала поступово знижуватися. Вона досягла мінімуму в грудні 2019 року – 31.02 UAH. З того моменту знову почалося зростання, який триває досі. Актуальний курс британського фунта в Полтаві становить 38.55 UAH.

Зафіксувати курс фунта і вигідно обміняти валюту – Money 24 Полтава

Звертаючись до обмінника Money 24, ви можете убезпечити себе від непередбачених курсових стрибків. Для цього заходите на наш сайт і створюйте онлайн-заявку на обмін. Так ви фіксуєте курс фунта до гривні в Полтаві. Там необхідно вказати ваші контактні дані, а також бажану валюту і суму.

Протягом 30 хвилин ми підготуємо її для вас. Вам залишається тільки прийти й отримати гроші.

Крім цього, у нас на сайті можна:

  • проаналізувати динаміку співвідношення GBP/UAH;
  • дізнатися актуальні економічні новини;
  • скористатися конвертером валют.

В обмінному пункті Money 24 ви також можете замовити конвертацію електронних валют або грошовий переказ в іншу країну.

Для наших постійних клієнтів діють приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми пропонуємо найкращі умови з обміну валют і операцій з дорогоцінними металами в Полтаві, а також широкий перелік послуг в цьому напрямку. Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану консультацію з цього приводу.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. Харківське шосе, 2

Як дістатися

У приміщенні СТО АТЛ, навпроты McDonalds

Пн-Сб з 09:00 до 19:00.
Нд вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ