Курс обміну Євро до Долара на сьогодні в Полтаві
Купівля
1.1960
Продаж
1.2040
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1960 1.2040
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 75.2500 77.5760
EUR/RUB 90.4000 93.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.5900
Графік змін Курс обміну Євро до Долара на сьогодні в Полтаві

Money 24 – обмін долара до євро в Полтаві за вигідним курсом

Так як EUR і USD вважаються двома найпопулярнішими світовими валютами, курс євро до долара цікавить багатьох. Актуальна інформація може знадобитися:
курс євро до долара

 • Мігрантам і мандрівникам;
 • Біржовим трейдерам;
 • Міжнародним інвесторам;
 • Підприємцям, які співпрацюють з іншими країнами.

Аналізувати курс долара США до євро дуже цікаво, тому що в котируванні зустрічаються дві сильні грошові одиниці. Кожну з них використовують, щоб зберігати державні резерви й особисті накопичення, укладати торговельні угоди на міжнародному рівні, створювати банківські депозити.

Якщо вам хочеться докладніше дізнатися про характеристики співвідношення EUR/USD і зрозуміти, які чинники впливають на ціну валют, ми допоможемо у всьому розібратися. Також звертайтеся до відділення Money 24 в Полтаві за обміном на привабливих умовах.

Курс євро до долара в Полтаві: причини коливань

Економічна система в світі влаштована таким чином, що всі валюти пов’язані між собою. Наприклад, на співвідношення євро до долара впливає курс японської ієни. У них зворотно пропорційна залежність, тому що при збільшенні вартості ієни USD та EUR, навпаки, девальвуються.

Також крос курс євро до долара встановлюється відповідно до політики державних органів, а саме Європейського Центрального банку та Федеральної Резервної Системи. Кожна країна проводить грошово-кредитну політику, щоб захистити національний грошовий знак від стрибків і забезпечити його стабільність.
Для цього застосовують такі інструменти, як:курс долара до євро

 • Зниження або збільшення облікової ставки;
 • Додатковий випуск грошових коштів в оборот;
 • Проведення валютних торгів на міжбанківському ринку;
 • Зміна резервних вимог;
 • Встановлення обмежень на обмінні операції для громадян;
 • Контроль зовнішньоторговельних угод.

Останнє, що обов’язково потрібно враховувати – це економічне становище країн (США і великих членів ЄС – Італії, Франції, Німеччини). Курс євро до долара в Україні змінюється в залежності від валового внутрішнього продукту, співвідношення зайнятих і безробітних, індексу споживчих цін. Також на нього впливає платіжний баланс, ділова активність, зовнішні зобов’язання по боргах, збалансованість бюджету та активність на американському ринку нерухомості.

Особливості курсу EUR/USD та ефективний трейдинг

Курс долара до євро цікавить практично кожного українця, адже валюти користуються високою популярністю на світовій арені і на біржах. Причин для такої затребуваності є три:
крос курс євро до долара

 1. Постійна висока ліквідність грошових одиниць сприяє підвищенню довіри населення. Люди частіше вибирають ці валюти, ніж будь-які інші;
 2. Для трейдерів спекуляція котируванням EUR/USD означає низький рівень ризику, тому що рух валют досить легко передбачити;
 3. Більшість торгівельних угод на міжнародному рівні укладаються за допомогою цих грошових знаків, тому на них завжди існує високий попит.

Щоб вигідно торгувати на біржі та отримувати прибуток, потрібно вибирати час, коли стрибки на графіку найбільш явні. Так відбувається між Європейською і Тихоокеанською сесією. Також при аналізі котирування долар до євро помітно, що курс сильно коливається в середині Американської сесії. Рух валютної пари змінюється двічі на добу. Наприклад, при збільшенні курсу у ранковий час він буде знижуватися ввечері, і навпаки.

Як підібрати оптимальний час, щоб купувати або продавати котирування вигідно? Для цього потрібно користуватися технічним аналізом. За допомогою математичних обчислень стрибки передбачаються найбільш точно. Також рекомендується підключати фундаментальний аналіз і стежити за новинами з США і ЄС, адже вони можуть спровокувати коливання.

Кращий курс долара до євро та обмін – Money 24 Полтава

курс євро до долара УкраїнаКомпанія Money 24 допоможе дізнатися, який курс долара до євро сьогодні в Полтаві, а також дозволить вам:

 • Відстежити коливання на графіку;
 • Зафіксувати ціну валют за допомогою електронної заявки;
 • Прорахувати курс долара до євро на калькуляторі онлайн;
 • Отримати інформацію про свіжі економічні новини.

Ми з радістю допоможемо вам обміняти валюту оптом і в роздріб, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів діють пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Ми пропонуємо найкращі умови з обміну валют і операцій з дорогоцінними металами в Полтаві, а також широкий перелік послуг в цьому напрямку. Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану консультацію з цього приводу.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7