Курс обміну Польський Злотий до Гривні на сьогодні в Полтаві

Купівля
7.4000
Продаж
7.5000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1990 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.3900
USD/RUB 74.0500 75.8600
EUR/RUB 89.2500 91.1600
USD/PLN 3.7300 3.8200
EUR/PLN 4.5100 4.6100
Графік змін Курс обміну Польський Злотий до Гривні на сьогодні в Полтаві

Вигідний курс польського злотого до гривні в компанії Money 24 в Полтаві

купити злотий Полтава
Польща – одна з країн, які входять до Євросоюзу. Незважаючи на існування євро, в Польщі досі ходить своя національна валюта – злоті. На відміну від євро, їх приймають у всіх громадських місцях. Якщо ви збираєтеся поїхати в Польщу в подорож або на роботу, співпрацюєте з польськими партнерами по бізнесу або інвесторами, або хочете заробляти на біржовому трейдингу, в компанії Money 24 можна вигідно продати і купити злотий в Полтаві. Також ми розповімо багато цікавого про курс PLN/UAH, щоб ви могли проводити самостійний аналіз котирування.

Курс злотого в Полтаві: причини зростання

курс валют злотий ПолтаваЗа останній рік спостерігається активне зростання курсу злотого до гривні в Полтаві. Це пов’язано з кількома факторами:

 1. Держава стрімко розвиває сільськогосподарську галузь, за рахунок чого скорочується кількість імпортованих товарів і підвищується цінність валюти;
 2. Євро і злотий тісно взаємопов’язані, а євро вважається однією з найпопулярніших світових валют, тому і «тягне» за собою польський грошовий знак наверх;
 3. У Польщі видобувають і експортують вугілля, чорний і кольорові метали, срібло. За рахунок великих обсягів вивезення та зростання цін на товари підвищується ціна злотого в Полтаві;
 4. Польща – неконфліктна країна. Навпаки, вона активно співпрацює з іншими державами Європи, зокрема, з Німеччиною і Великобританією.

 

Фактори, що впливають на курс злотих в Полтаві

курс валют Полтава польський злотийОдна з найголовніших причин, що впливають на курс злотого в обмінниках Полтави – це сфера торгівлі в Польщі. Країна отримує вагому частку доходів до місцевого бюджету за рахунок експорту товарів та послуг. Чим більше сальдо торгового балансу, тим стабільніший курс PLN.

Але це – не єдиний економічний фактор. На вартість польської валюти також впливає:

 • ВВП і ВНП;
 • Індекс споживчих цін;
 • Рівень зайнятості населення;
 • Державний борг;
 • Індекс ділової активності.

За рахунок грошово-кредитної політики ціна PLN також може змінюватися. Це залежить від Центрального банку: чи проводить він інтервенції, змінює чи облікову ставку, встановлює обмеження по операціях з іноземними грошима, дозволяє або забороняє емісію грошової маси.

Динаміка й особливості польських злотих

продати злотий в ПолтавіКупити або продати злотий в Полтаві – це настільки ж часте явище в звичайному житті, як і на біржі. Польську валюту відносять до екзотичних в рамках FOREX, однак нею торгують дуже активно. Грошова одиниця ідеально підходить для короткострокового заробітку. Фінансові аналітики рекомендують використовувати і фундаментальний, і технічний аналіз в парі. Це дозволяє найбільш точно прогнозувати скачки.

Що стосується динаміки курсів валют в Полтаві, польський злотий за останні роки демонстрував багато коливань. Найвища вартість інвалюти була зафіксована в квітні 2015 року та склала 9.29 гривень. Потім відбувся різкий стрибок вниз, і на протязі майже трьох років ціна трималася в рамках 7.10-7.45 гривень. У січні 2018 року курс знову виріс до 8.29 UAH, але потім почав поступово знижуватися аж до вересня 2018 року. Тоді він склав 6.27 UAH – це був нижній поріг. З того моменту ситуація стала налагоджуватися: курс злотого в Полтаві сьогодні становить 7.38 UAH.

Money 24 – вигідний обмін злотих в Полтаві

Порівнюючи банківський і наш курс валют, злотий в Полтаві найвигідніше купувати і продавати в відділенні Money 24. Для наших клієнтів діє унікальна послуга: заходите на сайт, створюйте онлайн-заявку і фіксуйте кращий курс для обміну.

Також ми пропонуємо:

 • Вигідні грошові перекази;
 • Обмін старих банкнот;
 • Знайомство з фінансовою аналітикою і новинами;
 • Проведення операцій з криптовалютою.

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте безпечні умови для обміну. А згодом, ставши постійним відвідувачем, для вас буде діяти знижка.

Послуги від Money 24/7

Ми пропонуємо найкращі умови з обміну валют і операцій з дорогоцінними металами в Полтаві, а також широкий перелік послуг в цьому напрямку. Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану консультацію з цього приводу.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. Харківське шосе, 2

Як дістатися

У приміщенні СТО АТЛ, навпроты McDonalds

Пн-Сб з 09:00 до 19:00.
Нд вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ