Курс євро до гривні в Полтаві

Купівля
33.4300
Продаж
33.6700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
33.4500
Продаж
33.6500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1990 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.3900
USD/RUB 74.0500 75.8600
EUR/RUB 89.2500 91.1600
USD/PLN 3.7300 3.8200
EUR/PLN 4.5100 4.6100
Графік змін Курс євро до гривні в Полтаві

Обмін євро в Полтаві за вигідним курсом в компанії Money 24

Курс евро ПолтаваПереломний момент в міжнародній економіці стався в 1999 році, коли з’явилася нова валюта – євро. Спочатку протягом трьох років вона була електронною, але потім почали випускатися банкноти і монети в оборот. Чому поява євро було необхідністю?

 1. По-перше, потрібно було об’єднати країни, які входять до складу ЄС, створити умови для торгівлі без мита;
 2. По-друге, це допомогло суттєво збільшити приплив іноземних інвестицій в європейські держави.

У зв’язку з такою високою популярністю сьогодні курс євро в Полтаві цікавить кожного, хто збирається поїхати в ЄС або веде ділове співробітництво.

Якщо двадцять років тому євро було виключно внутрішньою валютою для Єврозони, то зараз грошова одиниця набрала обертів і стала другою за важливістю в світі, після долара. Вона використовується для зберігання особистих заощаджень і валютних резервів, проведення міжнародних транзакцій. Якщо вам буде потрібно купити або продати євро в Полтаві , звертайтеся в компанію Money 24: ми гарантуємо найкращі умови.

Причини змін курсу євро до гривні в Полтаві

курс евро на сегодня Полтава

Існує багато чинників, що впливають на курс євро до гривні в Полтаві . Серед них:

 1. Інвестиційна діяльність. Для інвестицій на міжнародному рівні в більшості випадків використовується або долар, або євро. Коли вкладники вважають за краще вливати гроші в європейські країни, попит на місцеву грошову одиницю підвищується, тому і ціна зростає.
 2. Монетарна політика. Національний банк України намагається підтримувати курс гривні на одному рівні, а Європейський Центральний банк намагається, щоб ціна євро в Полтаві була стабільною. Правильна грошово-кредитна політика допомагає країнам розвиватися в економічному плані. Тому для стабілізації курсу ці установи можуть брати участь у відкритих торгах, врівноважуючи попит і пропозицію, змінювати процентні ставки по кредитах, контролювати валютні операції.
 3. Спекуляції на валютному ринку. Торги на FOREX – це окрема сфера, де встановлюється попит і пропозиція на певну інвалюту. Баланс залежить від гравців: хтось продає котирування за участю EUR, хтось купує. За рахунок великої кількості операцій з’являються короткочасні курсові стрибки.
 4. Політична ситуація. Курс євро на сьогодні в Полтаві досить високий. Це пов’язано з нестабільною ситуацією в світі і в Україні, зокрема. Коли у країн є міжнародні конфлікти, внутрішні політичні зміни і нововведення, це завжди породжує коливання курсу.

Також для аналізу котирування EUR/UAH важливо враховувати індикатори макроекономіки. Якщо брати ЄС, варто орієнтуватися на Німеччину, Францію та Італію. Українські показники також важливі. До них відноситься валовий внутрішній продукт, інфляція, безробіття, обсяги промислового виробництва, сальдо платіжного балансу, державний борг і держбюджет.

Курс євро: динаміка і трейдинг

курс євро Полтава на сьогодні
Якщо аналізувати динаміку курсу євро в обмінниках Полтави за останні п’ять років, ми побачимо безліч стрибків. З початку 2015 по лютий 2016 року вартість інвалюти поступово збільшувалася з 26.08 до 30.29 UAH. Потім стався короткочасний спад до 27.63 UAH, але до січня 2018 курс з кожним місяцем збільшувався і досяг значення 34.77 UAH.

Наступний рік для українців був більш сприятливим, тому що вартість EUR стала поступово падати і склала 26.31 гривень в грудні 2019 року. За цим послідкував різкий стрибок вгору: ціна європейської валюти склала цілих 36 гривень. Це максимальне значення за весь період. На щастя, ситуація незабаром стабілізувалася, тому курс євро в Полтаві на сьогодні становить 33.45 UAH.

Якщо говорити про трейдинг на міжнародному валютному ринку, євро вважається активним учасником біржових спекуляцій. Найчастіше грошову одиницю ставлять в пару з франком, доларом, ієною і британським фунтом (з популярних валют), а також з польським злотим і рублем (з екзотичних). Волатильність визначається як середня, тому і заробіток на спекуляціях виходить досить високим. Торгувати можна на короткострокову та довгострокову перспективу. Щоб прогнозувати скачки, важливо вивчати новини з ЄС і проводити технічний аналіз.

 

 

Money 24 – кращий обмін євро в Полтаві

Якщо вам потрібно продати або купити євро в Полтаві оптом чи вроздріб, запрошуємо вас до відділення Money 24. Перед відвідуванням обмінника ви можете зайти на сайт і сформувати онлайн-заявку на обмін, щоб зафіксувати найвигідніший курс.

Співпраця з Money 24 – це:

 • Гарантія автентичності всіх банкнот;
 • Високий рівень безпеки й особистий супровід;
 • Швидке та приємне обслуговування;
 • Знижки для постійних клієнтів;
 • Велика мережа філій по всій Україні.

Звертаючись до нас, ви можете не тільки обміняти валюту, але і зробити грошовий переказ, замінити старі купюри або провести операції з електронними грошовими знаками. Ми завжди раді вас бачити.

Послуги від Money 24/7

Ми пропонуємо найкращі умови з обміну валют і операцій з дорогоцінними металами в Полтаві, а також широкий перелік послуг в цьому напрямку. Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану консультацію з цього приводу.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. Харківське шосе, 2

Як дістатися

У приміщенні СТО АТЛ, навпроты McDonalds

Пн-Сб з 09:00 до 19:00.
Нд вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ