Курс долара в Полтаві на сьогодні

Купівля
27.8000
Продаж
28.0000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.8300
Продаж
27.9800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1990 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.3900
USD/RUB 74.0500 75.8600
EUR/RUB 89.2500 91.1600
USD/PLN 3.7300 3.8200
EUR/PLN 4.5100 4.6100
Графік змін Курс долара в Полтаві на сьогодні

Актуальний курс долара в Полтаві і поради з обміну від Money 24

Курс долара Полтава

Американський долар – це найбільш поширеніша та затребувана грошова одиниця в усьому світі. Понад 70% міжнародних транзакцій доводиться на USD. Українців постійно цікавить актуальний курс долара в Полтаві , бо у кожного є свої цілі:

 • конвертація заощаджень в стабільну валюту;
 • подорожі й ділові поїздки;
 • біржова торгівля, інвестиції;
 • ведення бізнесу, покупка і продаж товарів чи послуг в особистих цілях.

Як бачите, причин є маса. Але в будь-якому випадку кожен з нас хоче міняти гроші максимально вигідно, не втрачаючи великих сум за рахунок курсової різниці. Тому пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями котирування USD/UAH та дізнатися, де найкраще купувати або продавати інвалюту.

Фактори, що впливають на курс долара в Полтаві

Існування Федеральної Резервної Системи в США замінює Центральний банк, як це влаштовано в інших країнах. Даний орган істотно впливає на курс долара до гривні в Полтаві , як і НБУ. Завдання обох установ – підтримувати економічне зростання, стабільність національної валюти, стимулювати поліпшення якості життя населення. Також їм необхідно стежити за балансом в угодах з інвалютою.

Коли починаються скачки в котируванні USD/UAH, ФРС та НБУ використовують інструменти грошово-кредитної політики, щоб привести ситуацію в норму. Для цього можуть проводитися інтервенції (купівля і продаж долара в Полтаві на внутрішньому ринку, а також на міжнародному рівні). Також можуть вводитися заборони на емісію грошової маси або вливання коштів, змінюватися резервні вимоги і процентні ставки.
купити долар Полтава
Коливання в співвідношенні цін гривні і долара можуть також відбуватися за рахунок:

 • Вартості сировинних товарів на світовій арені. Сполучені Штати у величезних кількостях ввозять нафту і золото, так як всередині країни їх не видобувають в достатньому обсязі. Тому зростання цін на дані категорії сировини згубно позначається на курсі долара.
 • Фінансової допомоги міжнародного рівня. Фінансова підтримка України від Міжнародного Валютного Фонду, кредитування з країн ЄС, взаємодія зі Світовим банком – всі ці фактори впливають на курс долара в обмінниках Полтави .
 • Сальдо торгівельного балансу. Трансфер грошової маси по світу відбувається за рахунок імпорту та експорту товарів і послуг. Коли експортується більша кількість продукції, внутрішній ринок країни наповнюється інвалютою. За рахунок високої пропозиції національна грошова одиниця зміцнюється. Коли відбувається зворотна ситуація, й імпорт перевищує експорт, долари віддаються за ці товари. Тому підвищується внутрішній попит, і вартість USD збільшується.

Також на курс долара на сьогодні в Полтаві впливають економічні показники: ВВП, індекс споживчих цін, безробіття, платіжний баланс, індекс ділової активності, державний бюджет і зовнішній борг.

Аналіз динаміки гривні до долара в Полтаві

Останні п’ять років для співвідношення гривня-долар були нестабільними. З весни 2015 до зими 2016 року курс поступово збільшувався до 27.20 UAH. До літа стався короткочасний спад до 24.96 UAH, а потім ціна долара в Полтаві знову зросла до 28.20 UAH. Так тривало кілька років поспіль. Такі стрибки курсу вважаються сезонними, так як взимку вартість долара збільшується, а влітку – падає.

У грудні 2019 року вартість USD досягла свого мінімуму – 23.73 гривні. Однак вже до травня стався стрімкий стрибок вгору (до 31.95 гривень). У липні – знову падіння до 27 гривень, а в жовтні – максимальне зростання до 34 гривень. Це було найбільше значення, зафіксоване за період. Зараз курс трохи стабілізувався: купити долар в Полтаві можна за 28.45 UAH.
курс долара на сьогодні Полтава

Долар США: ключові особливості валюти

 1. На міжнародній біржі FOREX долар займає перше місце за кількістю угод;
 2. До долара котируються і популярні, і екзотичні валюти;
 3. Долар – одна з небагатьох грошових одиниць, які підходять для короткострокової і довгострокової торгівлі;
 4. У американської валюти низький рівень волатильності, тому ризики мінімальні;
 5. Кращий час для трейдингу доларом – Американська торгова сесія.

Money 24 – обмін доларів за вигідним курсом

Якщо вам хочеться обміняти USD за найбільш привабливим курсом, звертайтеся до відділення Money 24 Полтава. На нашому сайті можна подивитися актуальний курс долара в Полтаві на сьогодні , вивчити крос-курси, проаналізувати динаміку котирувань і скористатися конвертером валют. Також ми пропонуємо залишити онлайн-заявку, за допомогою якої курс фіксується на 30 хвилин.

Крім цього, ми:

 • організовуємо грошові перекази;
 • працюємо з іншими інвалютами (їх понад 15);
 • міняємо зношені, старі купюри;
 • працюємо з електронними валютами.

При конвертації грошей в компанії Money 24 вам гарантована безпека і приємне обслуговування. А для постійних клієнтів діють знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми пропонуємо найкращі умови з обміну валют і операцій з дорогоцінними металами в Полтаві, а також широкий перелік послуг в цьому напрямку. Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану консультацію з цього приводу.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. Харківське шосе, 2

Як дістатися

У приміщенні СТО АТЛ, навпроты McDonalds

Пн-Сб з 09:00 до 19:00.
Нд вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ