Курс обміну Швейцарський франк до гривні на сьогодні в Полтаві

Купівля
30.7000
Продаж
31.3000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1990 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.3900
USD/RUB 74.0500 75.8600
EUR/RUB 89.2500 91.1600
USD/PLN 3.7300 3.8200
EUR/PLN 4.5100 4.6100
Графік змін Курс обміну Швейцарський франк до гривні на сьогодні в Полтаві

Вигідний курс франка до гривні та обмін в Полтаві – Money 24

Швейцарія і Ліхтенштейн ввели в обіг нову грошову одиницю ще в далекому 1850 року, тому франк вважається однією з найстаріших валют. Курс франка в Полтаві відрізняється стабільністю і надійністю, якщо порівнювати з іншими грошовими знаками. На світовій арені CHF не користується великою популярністю, але бере активну участь в торгах на міжнародному валютному ринку.

Навіщо українцям цікавитися курсом франка? По-перше, це необхідно для ведення бізнесу та інвестування на міжнародному рівні, якщо це стосується двох вищеназваних країн. Також вивчати динаміку необхідно трейдерам, щоб аналізувати поточну ситуацію і передбачати скачки. Крім того, інформація актуальна для тих, хто збирається в поїздку або планує переїзд.

Сьогодні ми докладно розповімо вам про всі особливості котирування CHF/UAH. Звертайтеся в обмінник Money 24, щоб вигідно обміняти валюту.

Фактори, що впливають на курс франка до гривні в Полтаві

Грошово-кредитна політика – це один з ключових чинників впливу на курс франка до гривні в Полтаві. Національний банк Швейцарії і Національний банк України активно займаються фінансовою системою держав. Вони намагаються захистити свої валюти від зовнішніх факторів і звести до мінімуму можливі скачки.
курс франка Полтава
Які інструменти використовуються для стабілізації валютного курсу? Найпопулярніший і найзручніший – це зниження або підвищення облікової ставки. Також ЦБ можуть застосовувати обмеження з валютних операцій, контролювати зовнішньоторговельні операції, збільшувати емісію грошової маси або брати участь в торгах на відкритому ринку.

Також співвідношення CHF/UAH залежить від:

  1. Міжнародного сировинного ринку. Франк – це одна з небагатьох сировинних валют в світі. Зокрема, вона тісно пов’язана з вартістю нафти, золота, цінних металів і газу. Якщо ці категорії сировини підвищуються в ціні, то грошова одиниця зміцнюється.
  2. Балансу між попитом і пропозицією. Згідно з оцінками фінансових експертів, швейцарський фінансовий ринок – це один з тих, що найбільш активно розвиваються у світі. Для населення тут діють відмінні умови: безпечні вклади в банках, пільги для платників податків, страхування без ризику. Завдяки такій ситуації населення більше довіряє місцевій валюті, тому в неї інвестують, її цінність підвищується.
  3. Економічних показників. Чим краще макроекономічні показники в Швейцарії, тим вище вартість валюти. Тут важливо аналізувати індекс споживчих цін, ВВП і ВНП, купівельну спроможність, збалансованість бюджету, торгівельний баланс і рівень зайнятості населення.

Швейцарський франк до гривні: динаміка в Полтаві

курс франка до гривні Полтава
Якщо проаналізувати динаміку CHF/UAH за останні п’ять років, то можна помітити, що практично не було ніяких стрибків, але вартість валюти поступово росла. Наприклад, в 2015 році вона коштувала 23 гривні, а вже до січня 2020 року ціна підвищилася до 25 гривень. Потім почалося поступове зростання: в жовтні 2020 вартість досягла 31 UAH. У листопаді 2020 і січні 2021 відбулося два різких, але короткочасних стрибки вгору. Тоді ціна франка становила понад 50 гривень. Зараз ситуація стабілізувалася, тому купити інвалюту можна за 31.95 UAH.

Особливості франка і поради щодо трейдингу

Свіжа динаміка підтверджує, що франк – одна з найстабільніших грошових одиниць в усьому світі. За даним показником вона навіть краще за долар та євро. Такий результат досягається завдяки тому, що уряд підтримує безперервну політику зростання економіки і добробуту населення. Також в країні низька інфляція, за рахунок чого франк увійшов до списку п’яти кращих резервних валют.

Якщо розглядати швейцарський франк в рамках міжнародної торгівлі на біржах, то він з кожним днем ​​набирає популярність. На FOREX валюту відносять до розряду екзотичних, тому варто мати досить великі знання і навички, щоб заробляти. Найчастіше торгують співвідношеннями USD/CHF і EUR/CHF. Рекомендується спекулювати в короткостроковому періоді для отримання максимального прибутку. Важливо комбінувати інструменти фундаментального й технічного аналізу.
курс швейцарського франка Полтава

Як зафіксувати курс CHF/UAH в Полтаві

Хочеться придбати або продати швейцарську валюту за найвигіднішою ціною? Тоді ми рекомендуємо скористатися послугою від Money 24, яка дозволяє зафіксувати курс. Для цього вам потрібно:

  • Перейти на наш сайт;
  • Оформити електронну заявку за півгодини до обміну;
  • Вказати власні дані, суму і валюту для конвертації.

Ми підготуємо для вас гроші, вам потрібно тільки прийти і забрати. Це дуже зручно, особливо при обміні великих сум.

Вигідно обміняти франк в Полтаві – Money 24

Звертайтеся в обмінках Money 24 в Полтаві, щоб продавати і купувати франк. У нас можна:

  • Вивчити детальну динаміку котирування CHF/UAH;
  • Подивитись актуальний курс швейцарського франка в Полтаві;
  • Скористатися онлайн-калькулятором;
  • Почитати свіжі новини з фінансової тематики.

Також ми з радістю допоможемо вам обміняти електронні валюти, оформити міжнародний грошовий переказ або замінити старі купюри на нові. Для наших постійних клієнтів діють пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Ми пропонуємо найкращі умови з обміну валют і операцій з дорогоцінними металами в Полтаві, а також широкий перелік послуг в цьому напрямку. Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану консультацію з цього приводу.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. Харківське шосе, 2

Як дістатися

У приміщенні СТО АТЛ, навпроты McDonalds

Пн-Сб з 09:00 до 19:00.
Нд вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ