Money 24 – прийом і швидкий обмін старих купюр в Полтаві

17 November 2020

Зношені банкноти – це не рідкість, вони зустрічаються в нашому житті і потрапляють до нас в руки досить часто. У той час як деякі намагаються позбутися від цих примірників, просто передавши іншій людині, ми пропонуємо набагато більш ефективний вихід із ситуації. Компанія Money 24 надає послугу обміну старих купюр в Полтаві на вигідних умовах. Тут виграють всі: і в обороті стає менше старих банкнот, і вам простіше буде розрахуватися в будь-якому місці.

За якими ознаками визначити стару купюру

Коли в ваших руках знаходиться стара купюра, це можна запідозрити не відразу. Як правило, це з’ясовується, коли в магазинах у вас не хочуть її приймати як засіб платежу. Тоді вам слід самостійно проаналізувати її стан.

Обмін зношених купюр Полтава

Існує певний лист ознак, що вказують на зношеність банкноти. Це:

 • проколи та плями великих і маленьких розмірів;
 • бруд, яка перекриває видимість зображень;
 • полинялий колір або зміна відтінку;
 • відсутність куточків, розриви або надриви;
 • ділянки, які склеєні за допомогою скотчу;
 • непередбачені малюнки, написи та штампи;
 • сильні потертості, через які не повністю проглядаються серійні номери;
 • сліди від хімії або інших речовин, походження яких визначити складно.

 

Де обміняти зношені купюри в Полтаві

Раніше обмін зношених купюр в Полтаві можна було зробити тільки через представництво НБУ. Чи варто говорити, що процедура була малоприємною, займала безліч часу й сил. Експертизи могли тривати місяцями. На щастя, сьогодні поміняти такий екземпляр можна в багатьох місцях, в тому числі у відділенні Money 24.

Приходьте до нас і зверніться до будь-якого із співробітників за допомогою. Спочатку проводиться візуальний огляд та аналіз банкноти, визначається ступінь пошкодження. Якщо велика частина купюри (понад 55%) збережена, серійні номери добре видно і немає слідів хімічних плям, то вам відразу ж видадуть новий примірник, а цей – вилучать.

Другий варіант розвитку подій менш райдужний, так як він вимагає професійної експертизи. Таке трапляється з сильно поношеними купюрами, в яких є значні розриви, вони поміняли свій колір, не видно серійних номерів, номіналу або інших важливих знаків. Після експертизи вам повідомлять про рішення й замінять банкноту.

Чому варто міняти старі банкноти в Money 24 Полтава

У компанії Money 24 створені найприємніші умови для обміну зношених банкнот. Ми:

 1. Проводимо перевірку на справжність;
 2. Працюємо з більш ніж 15 валютами світу;
 3. Гарантуємо безпеку та швидке обслуговування;
 4. Беремо мінімальну комісію.

Звертайтеся до нас, якщо вам будуть потрібні й інші фінансові послуги, наприклад, вигідний обмін валют або оформлення грошових переказів. Ми завжди раді вас бачити.