1

Перекази по Україні

Перекази по Україні
Здійснювати перекази грошей по Україні, перебуваючи в Полтаві, вигідно і нескладно. Для цього потрібно заповнити форму спеціальної заявки, поспілкуватися по телефону з нашим оператором, і оперативно отримати послугу. Ми готові відповісти на будь-яке питання..
Служба Money24 готова дати гарантію повної конфіденційності кожному клієнту
Надійно забезпечуючи при цьому оперативність переказів
Наявність будь-якої суми в будь-якій валюті
А також відсутність оплати зайвих відсотків за послугу конвертації

Вигідні грошові перекази по Україні через Money 24 в Полтаві

Щоб зробити грошові перекази по Україні, вам не потрібно витрачати багато зусиль або часу. Сьогодні ця процедура виконується дуже швидко і просто, тому ви легко зможете передати гроші людині, яка знаходиться в іншому місті. Щоб не ризикувати своїми грошима і бути впевненим в тому, що кошти дійдуть вчасно, рекомендуємо звертатися в компанію Money 24 в Полтаві.

Що потрібно для оформлення грошового переказу по Україні

Організувати швидкий переказ грошей по Україні через Money 24 дуже легко. Все, що вам потрібно – це:

грошові перекази по Україні

  1. Завітати на наш сайт і сформувати електронну заявку перед відвідуванням відділення або відразу прийти в пункт Money 24 в Полтаві;
  2. Заповнити інформацію, яка стосується суми переказу, контактних даних одержувача і відправника, місця призначення;
  3. Передати гроші касирові та отримати номер транзакції. Потрібно повідомити його одержувачу, щоб той зміг забрати суму.

Щоб замовити переказ готівки по Україні, вам не потрібно збирати цілий пакет документів або надавати довідки. З нашою допомогою ви можете оформити транзакцію в будь-який регіон: Харків, Дніпро, Одесу, Київ та інші. Також наші фахівці з радістю дадуть відповіді на ваші додаткові запитання і докладніше розкажуть про деталі даної послуги. Якщо вам потрібна консультація, звертайтеся у зручний час по телефону +38 (093) 800-00-01.

Перекази грошей по Україні: для яких цілей потрібні

Компанія Money 24 допомагає організувати грошовий переказ по Україні в особистих цілях або для бізнесу. Ви можете скористатися даною послугою, якщо потрібно перевести готівку члену сім’ї або близькому другу, який знаходиться далеко. Також це допоможе вам придбати товари з інших міст.

Що стосується бізнес-цілей, грошовими переказами по території України користуються компанії, які замовляють поставки або співпрацюють з іншими підприємствами. Також це допомагає забезпечувати потік коштів всередині однієї фірми, в якої є кілька філій по країні.

Організація грошових переказів в Україну через Money 24 Полтава

переказ грошей з України

Money 24 в Полтаві – це найкраща система переказу грошей по Україні. Які переваги отримують наші клієнти?

  • Гарантію того, що кошти будуть отримані в строк;
  • Оплату мінімальної комісії за транзакцію (від 0.01%);
  • Безпечні умови і швидке обслуговування.

Щоб зробити переказ грошей по Україні, вам не потрібно спеціально відкривати банківський рахунок. Також у нас ви можете скористатися іншими фінансовими послугами: дізнатися актуальний курс та обміняти валюту, перевірити справжність банкнот, обміняти старі купюри. Для постійних клієнтів діє система знижок.

Послуги від Money 24/7

Ми пропонуємо найкращі умови з обміну валют і операцій з дорогоцінними металами в Полтаві, а також широкий перелік послуг в цьому напрямку. Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану консультацію з цього приводу.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти